Rezerves daļas

ORĢINĀLĀS REZERVES DAĻAS

ARMUSS ir MERLO teleskopisko iekrāvēju, SAMPO ROSENLEW graudu kombainu un MZURI StripTil sējmašīnu oficiālais pārstāvis Latvijā. Piedāvājam iegādāties šo ražotāju orģinālās rezerves daļas. Nodrošinām EINBOECK, ELHO, SMS CZ, KVERNELAND, Vicon, Orkel, BARGAM, FERRI, Celli, BCS Ferarri, Caroni, McCormick, Unia, LAVERDA un citu ražotāju gan orģinālās, gan arī alternatīvās rezerves daļas. Mūsu piedāvātās gan orģinālās, gan alternatīvās rezerves daļas garantē, ka izvelētā iegātātā dedaļa pildīs savas funkcijas atbilstoši ražotāja garantijām un derēs perfekti.
Piemēram, Merlo Group ražo vairāk kā 90% no komponentēm, kuras tiek izmantotas iekrāvēja ražošanā. Merlo garantē, ka orģinālās rezerves daļas ir izgatavotas īpaši Jūsu teleskopiskajam iekrāvējam, kas palielinās tā veiktspēju un būs uzticams visos darba procesos.
Merlo nepārtraukti iegulda iekārtu un komponentu pētniecībā un attīstībā, lai nodrošinātu pastāvīgus dizaina un ražošanas procesu uzlabojumus. Augstu standartu un stingru pārbaužu kombinācija visā oriģinālo rezerves daļu ražošanas procesā, nodrošina, ka Merlo pastāvīgi sasniedz visaugstāko kvalitātes un tehnoloģiju līmeni.
Merlo oriģinālās rezerves daļas ir pielāgotas, lai garantētu optimālu veiktspēju katram mašīnas modelim. Rūpīga un regulāra apkope un iespējama komponentu nomaiņa ar Merlo oriģinālajām rezerves daļām sniedz taustāmu ekonomisku priekšrocību, samazinot neparedzēto dīkstāvi. Testi ir parādījuši, ka Merlo oriģinālo rezerves daļu izmantošana ievērojami uzlabo iekrāvēju veiktspēju un uzticamību, samazinot kopējās ekspluatācijas izmaksas salīdzinājumā ar citiem risinājumiem.

KĀ PASŪTĪT?

Zvani

29 349 640

Raksti:

rez.daļas@armuss.lv

Raksti WhatsApp:

29 349 640

REZERVES DAĻU SAŅEMŠANA

BEZMAKSAS

BEZMAKSAS

AR KURJERU VISĀ LATVIJĀ

AR KURJERU VISĀ LATVIJĀ

Venipack* 14 EUR ar PVN līdz 30 kg

*Par citu kurjerpastu/pakomātu un svara izmaksām

vienojoties ar rezerves daļu specialistu

ALTERNATĪVĀS REZERVES DAĻAS

ARMUSS piedāvā alternatīvās rezerves daļas lauksaimniecības tehnikai no tādiem ražotājiem kā FRANKE, Molbro, IQ-Parts, Menke, GRANIT, TVH, KRAMP un BEPCO. Nodrošinām savlaicīgu detaļu piegādi un klientiem izdevīgākos apmaksas nosacījumus. Prece, kura ir uz vietas noliktavā, veicot pasūtījumu līdz plkst. 14.00, tiek piegādāta nākamajā darba dienā.