Par mums

SIA ”ARMUSS” radies īsi pēc Latvijas neatkarības atgūšanas, kad pārmaiņu laikā bija jāsaprot kā dzīvot un strādāt brīvā Latvijā. Tika dibināti uzņēmumi, veidotas zemnieku saimniecības, bija iespēja strādāt sev. Augot interesei pēc jaunas zemes apstrādes tehnikas, sākotnēji Zinātniskās ražošanas apvienības “Stars” un “AGME” paspārnē, tika tirgoti pirmie arkli, ecēšas. 1993. gada 3. martā tika dibināts uzņēmums “ARMUSS” ar 100% Latvijas kapitālu, kas tālāk pārņēma šo darbību.

ARMUSS VĒRTĪBAS

ATBILDĪBA

Mūsu vērtību sistēmas pašā augšgalā ir godīgums pret klientu, darbiniekiem un sadarbības partneriem. Skaidri apzināmies, ka mūsu dotie solījumi un to izpilde, ietekmēs katru kam solījums ir dots.

PARTNERATTIECĪBAS

Stabilas un ilgtermiņā balstītas attiecības ar klientiem, sadarbības partneriem un darbiniekiem.

PROFESIONALITĀTE

Uzskatām, lai mūsu klienti sasniegtu labākos rezultātus savos biznesos, mums nepārtraukti ir jāmācās, jāpilnveidojas. Mēs varam būt kompetenti, savas jomas specialisti, koncentrējoties uz galvenajiem zīmoliem.

Šobrīd ARMUSS ir oficiālais pārstāvis MERLO teleskopiskajiem iekrāvējiem, SAMPO ROSENLEW kombainiem un MZURI sējmašīnām. Piegādājam arī EINBOCK, ELHO, SMS, BCS un citu lauksaimniecības tehniku. Vairāk kā 30 gadu garumā, mūsu tirdzniecības komanda piedāvā klientu vajadzībām piemērotāko tehniku, sniedzot profesionālas konsultācijas, iespēju robežās organizējot demonstrējumus novados. Mēs apzināmies, ka viena no svarīgākajām lietām izvēloties tehniku ir pēc pārdošanas serviss. Mūsu klienti veicot atkārtotus pirkumus, apliecina, ka Armuss komanda spēj nodrošināt klientu vajadzībām atbilstošu servisu.
MISIJA

Uz klientu vērsts, pārdošanā un servisā balstīts bizness, kas piedāvā visaptverošus, kvalitatīvus un rentablus risinājumus.

NĀKOTNES VĪZIJA

Profesionāls lauksaimniecības un celtniecības tehnikas tirdzniecības un apkalpošanas uzņēmums, kas klientiem nodrošina mūsdienu prasībām atbilstošas un kvalitatīvas preces un pakalpojumus, kļūstot par pirmajiem vai otrajiem tirgos, kuros ARMUSS piedalās ar produktiem.

Uzņēmuma darbības virzieni ir ne tikai jaunas un lietotas tehnikas tirdzniecība, bet arī orģinālo un alternatīvo rezerves daļu tirdzniecība, kā arī autorizēts serviss uz vietas Ulbrokā vai izbraukumos pie klienta. Lai nodrošinātu ātrāku un pieejamāku servisu mūsu klientiem, Armuss ik gadu investē jaunākajās ražotāju programmās un servisa auto parkā. Izmantojam katru iespēju apmeklēt pārstāvēto zīmolu rūpnīcu apmācības, lai maksimāli sagatavotos aktīvajam sezonas darbam.