”ARMUSS” SIA ir MERLO teleskopisko iekrāvēju, lauksaimniecības tehnikas, servisa un rezerves daļu tirdzniecības uzņēmums, kas Latvijas Republikā strādā teju 27 gadus. Uzņēmuma darbību raksturo tehnikas, servisa un rezerves daļu tirdzniecība.

SIA “ARMUSS” misija, vīzija, mērķis un vērtības

SIA Armuss misija ir piedāvāt un nodrošināt lauksaimniecības produkcijas ražošanas, celtniecības un komunālo pakalpojumu sniedzēju uzņēmumiem kvalitatīvu tehniku, rezerves daļas un servisa pakalpojumus. Būt mērķtiecīgam uz attīstību un zinībām balstītam mūsdienīgam uzņēmumam, kas izprot klientu vēlmes un kvalitatīvi tās realizē dzīvē. Pastāvīgi attīsta savu darbību, lai tā atbilstu klientu vajadzībām. Būt savā nozarē atpazīstamam, stabilam un uz ilgtermiņā balstītām attiecībām ar klientiem un sadarbības partneriem.

SIA Armuss vīzija ir būt atpazīstamam un kompetentam uzņēmumam savā nozarē.

SIA Armuss mērķis ir iegūt stabilas ilgtermiņā balstītas attiecības ar klientiem un sadarbības partneriem. Caur klientu apmierinātību nodrošināt savu atpazīstamību lauksaimniecības produkcijas ražošanas, celtniecības un komunālo pakalpojumu sniedzēju uzņēmumu vidū.

SIA Armuss pret saviem darbiniekiem, klientiem un sadarbības partneriem rīkojas godīgi, taisnīgi un atbildīgi, iekļaujot uzņēmuma ikdienas darbībā ilgstošās pieredzes gūtos pozitīvos aspektus.

SIA Armuss savu komercdarbības attīstību plāno balstoties uz nozares tirgus tendencēm, kā arī nepārtraukti meklējot atbilstošākos risinājumus savas darbības pilnveidošanai.
SIA Armuss dibināts 1993. gada 03. martā. Komercreģistrā reģistrēts 2004. gadā, reģ. nr. LV40003118838